Hakkımızda

 

Otelimiz 12 Ay Boyunca 7 / 24 Hizmet Vermektedir

Sunaba Kasri
Assos Otel
Sunaba Kasrı herkese farklı bir anlam ifade edebilir. Kimisi için huzur, kimisi için samimiyet... Bizim için sevda!

Bu sevda; bir gün, tıpkı sizin yapacağınız gibi, stresli hayatımıza bir es verip Assos’a Büyükhusun Köyü’ne gelmemiz ile başladı. Geldik, gördük ve büyülendik...Bu coğrafyanın oksijeninden, doğal lezzetlerinden ve bozulmayan dokusundan etkilenmemek mümkün değil ki. Bir süre kaçıp gelerek soluklandığımız bu cennet diyarda, neden bir evimiz olmasın dedik.Ve oldukça meşakatli ama bir o kadar da tutkulu bu maceraya başladık. Ama bir baktık ki koskoca bir otel olmuş.

Şimdi ise amacımız, sizleri bu sevdaya ortak etmek.

Otelimiz 23 odalıdır. Tek kişi veya iki kişi kalınabileceği gibi , bir ailenin veya 3-4 arkadaşın birlikte rahatlıkla konaklayabileceği odalar da mevcuttur. Oda büyüklüklerimiz 25 ile 90 m² arasında değişiklik göstermektedir. Toplamda 70 kişiye hizmet verebilecek kapasitededir.

Tesis deniz kenarında olmamakla birlikte sahile uzaklığı araç ile 5 dk’dır. Ancak biz hem serinleyebileceğiniz hem de çocuklarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yetişkin bir de çocuk havuzuna sahibiz.

Kafe-Bar ve restoranımız deniz ve Midilli Adası manzaralıdır.08.00-00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kahvaltılarımız serpme köy kahvaltısı olup yanında sınırsız çay ücretsizdir. Akşam yemeği servisimiz Ala’Carte dır. Mutfağımızda her zaman taze ve günlük yiyecekler bulabilirsiniz.

Sunaba Kasrı’na kültürel faaliyetleriniz için de gelebilirsiniz. Çünkü Assos-Behramkale’ye uzaklığı sadece 8 km.Troya Antik Kent’e uzaklığı ise 60 km’dir.

Ama iyisi mi sizi içten ve samimi insanlar ile tanışıp evinizdeymiş gibi rahat hissetmek için gelin Sunaba Kasrı’na...